г. Екатеринбург

+7 912 677 03 91 +7 952 744 98 05 drive-teacher@mail.ru

Токен Binance Coin, в свою очередь подорожал на 16 тысяч процентов.

Став відомий рекорд вартості найпопулярнішої криптовалюти. Біткоін оновив історичний максимум, і тепер його курс перевищує 4000 доларів за одиницю. Це стало відомо за підсумками торгів у неділю, 13 серпня. На тижні, що завершується, біткоін продовжив впевнено дорожчати, оновлюючи історичні максимуми. Так, 5 серпня, він вперше з 11 червня подолав позначку в 3000 доларів. За даними агрегатора торгової інформації з бірж криптовалют Coinmarketcap.com, на ранок неділі, 13 серпня, курс bitcoin склав 4055,57 долара (+11,3 відсотка). Капіталізація криптовалюти склала 66,9 млрд. Bitcoin cash навпаки втратив 3 відсотки – 311,11 долара, з капіталізацією 5,1 млн.

Поэтому он советует россиянам, которые сейчас активно майнят с целью заработать, не торопиться избавиться от криптовалюты.

доларів, передає «Народна Правда» На початку серпня біткоін розділився на класичний біткоін і bitcoin cash. Поділ відбулося після того, як частина майнерів і власників криптовалюти запропонували замінити протокол біткоін на новий, SegWit2x. Заміна протоколу повинна була допомогти збільшити швидкість транзакцій і зменшити розмір комісії з операцій. Але не всі учасники ринку схвалили заміну, обменники в зв’язку з чим була виділена спеціальна галузь – bitcoin cash – з новим протоколом і збільшеним розміром блоку (там зберігаються дані про транзакції). Втім, на думку експертів, саме з цими змінами на ринку біткоін пов’язане зростання курсу криптовалюта.

Добавить комментарий